ХозМарт - живи в гармонії...

У нашому інтернет магазині розміщені товари для дому, саду та відпочинку, садова техніка, інструмент, будівельне і силове обладнання, побутова техніка, а також безліч іншого товару, який гармонізує простір навколо Вас.

Першою особливістю і основним напрямком діяльності нашого інтернет-магазину є те, що Ви можете замовити і купити у нас тільки якісні, перевірені товари від світових виробників - лідерів у своїх галузях: Husqvarna, Stihl, Viking, Honda, Hyundai, Oleo-Mac, AL-KO, MTD, Wolf-Garten, Gardena, Partner та інших.

Другий напрямок нашої діяльності - це підтримка молодих і брендів що розвиваються, продукція яких, на нашу думку, має оптимальне співвідношення ціни і якості, стежать за ними і розвивають мережу сервісних центрів по Україні для зручності користувачів. Серед них: Sadko, Кентавр, Vitals і ряд інших виробників.

Третій напрямок - просування нових брендів і напрямків відомих світових виробників. Яскравим прикладом є бренди компанії Husqvarna Group - Husqvarna Construction Products, McCulloch і Partner, виробничі потужності яких розташовані в США і Європі. Світовий гігант автомобілебудування Honda - активно розвиває напрями Honda Power - садова техніка, силове обладнання і Honda Marine - човни і підвісні мотори. Концерн Hyundai активно розвиває на ринку України напрямок Hyundai Power Products - садова техніка, силова техніка, генератори та електростанції, а також абсолютно новий напрямок - електроінструмент.

У нашому магазині розміщений тільки перевірений і якісний товар, і навіть якщо він вироблений в Китаї, то ми впевнені в його якості. Поставка всього нашого товару здійснюється в оригінальній упаковці, комплектації, з інструкціями на доступній мові і з оригінальними гарантійними талонами, що дає Вам можливість без проблем користуватися і при потребі обслуговуватися в сертифікованих сервісних центрах України. Ми надаємо нашим покупцям детальні і перевірені технічні характеристики, керівництва з експлуатації та деталювання на товар. У Вас завжди є можливість залишити відгуки про товари і якості обслуговування нашим інтернет-магазином. Всі наші товари проходять передпродажну підготовку і можуть бути доставлені в найкоротші терміни кращими перевізниками в будь-який регіон України.

У нас ви зможете придбати оригінальні запасні частини та витратні матеріали до продукції торгових марок Husqvarna, McCulloch, AL-KO, Gardena, Partner, Stihl, Oleo-Mac та інші ...

Не забудьте нас додати у Вибране! Щиро Ваш «HozMart» (ХозМарт)!