Про магазин

Ласкаво просимо в інтернет-магазин «ХозМарт: живи в гармонії... »!

 

Ми надаємо нашим клієнта широкий вибір техніки та інструменту для саду, який дозволить кожному покупцеві створити навколо сбея гармонійний простір.

В нашому магазині широко предствлені різні види садової техніки та інстументу - від мотоблоків та культиваторів до ручних граблів і совочков, від садових пилососів, аераторів до садових пил та обприскувачів. Також Ви зможете придбати все що необхідно для створення системи поливу - як автоматичної так і мікрокраплинної.

 

Основні принципи нашої роботи

Якісні товари

У нашому асортименті - продукція найвідоміших виробників, якість якої перевірено часом і мільйонами споживачів. Техніку, якій довіряють у всьому світі. Кожна одиниця товару в нашому магазині має офіційне походження.

Максимально широкий асортимент

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий асортимент товарів, який постійно оновлюється і розширюється, щоб ви завжди змогли купити і моделі що вже зарекомендували себе, і останні новинки. Ми стежимо, щоб у нашому магазині було зібрано все, що вам потрібно. Інакше, навіщо взагалі відкривати магазин? Власний склад і шоу-рум дозволяють організувати оперативну доставку і «показати товар обличчям» кожного клієнта. А це ті переваги, яких позбавлені дрібні інтернет-магазини.

Найнижчі ціни

к серед оффлайн-магазинів, так і на просторах інтернет. І доступність цін цілком з'ясовна - ми отримуємо товар без посередників безпосередньо від імпортерів і зберігаємо лідерські позиції на ринку, надаючи покупцям низькі ціни.

Високий рівень сервісу

Кожен наш покупець не залишиться без уваги. Консультації при виборі товару, проста форма оформлення замовлення, зручні для вас форми оплати, оперативна доставка по місту Києву та області (власна служба доставки) і можливість доставки в будь-яку точку України, гарантійний та післягарантійний ремонт, який, до слова, потрібно не часто - адже, як уже говорилося, ми продаємо тільки якісну техніку.

Любов до роботи і клієнтів

Так, ми любимо свою роботу. Ми професіонали, які чудово розбираються в тому, що продають. І якщо у вас виникли питання - ми відповімо на них. Виникли проблеми з купленою технікою? Ми швидко усунемо всі виниклі неполадки або порадимо авторизований сервісний центр.